DESCRIPTION
Gross Area:

280 m2

Interior Area:

72 m2

Beds:

1

Baths:

1

Rooms No.:

2

Ne zonen e Yzberishtit shitet shtepi private me siperfaqe 72 m2 e organizuar ne sallon ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet koridor dhe verande. Siperfaqja e truallit eshte 280 m2 dhe disponon dokumentacion te rregullte. Shtepia ndodhet prane shkolles 9 vjecare ne yzberisht. Per vizite ne prone apo me shume informacion na kontaktoni tani!

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision