Përshkrimi
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

KATI:

3

Jepet apartament 2+1 për qira me sipërfaqe 110 m2 tek Bulevardi i Ri në Yzberisht. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe është i organizuar në një sallon së bashku me kuzhinën, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe tri ballkone të aksesueshme nga të gjitha dhomat. Ndodhet në katin e tretë, me ashensor në një pallat të mirë administruar në një nga zonat me infrastrukturën më të mirë në Yzberisht. Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency