Përshkrimi
Sip. Totale:

65 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Tualet:

1

KATI:

2

Shitet Dyqan në Astir, me sipërfaqe 64.6m2 + një tualet. Dyqani ndodhet në katin e dytë dhe disponon çertifikatë pronësie. Dyqani ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara të Unazës së Re. Për më shumë informacion na kontaktoni tani!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision