Përshkrimi
Sip. Totale:

220 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Dhoma:

4

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

5

Shitet biznes çerdhe + kopësht me sipërfaqe 220 m2 në zonën e Astirit. Ambjenti përbëhet nga : 4 dhoma , korridor , 2 tualete , kuzhinë , 1 depo. Ambjenti ka të gjitha kushtet e nevojshme për të qenë një kopësht + çerdhe funksionale. Kopështi ka një aktivitet 15 vjeçar dhe me klientelë te rregullt. Ambjenti është i paisur me kamera nga ku shikohen fëmijët online gjatë gjithë ditës nga prindërit. Për çdo informacion rreth pronës apo vizitë në të na kontaktoni tani!

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency