Përshkrimi
Sip. Totale:

112 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

KATI:

2

Shitet super apartament 2+1 me sipërfaqe 111.9 m2 në rrugën "Loni Ligori". Apartamenti organizohet në një korridor, salloni i ndenjes së bashku me kuzhinën, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon i aksesueshëm nga të dyja dhomat e gjumit dhe salloni. Hyrja është tërsisht e mobiluar në mënyrë bashkohore, e shtruar e gjitha me parket, punime gipsi, dritare me dopio xham dhe grila dhe pajisjet e tualetit inkaso. Apartamenti ka dhe sistem me ngrohje qendrore kaldaje. Apartamenti është me dokumenta të rregullta (Hipotekë).

Powered by BSP Real Estate CRM