Përshkrimi
Sip. Totale:

127 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

KATI:

9

Shitet ose jepet me qira super apartament 2+1 në Unazë të Re, pranë Kompleksit Molla me sipërfaqe te bollshme prej 127 m2 dhe verandë 300 m. Apartamenti ka organizim shumë të rregullt dhe është totalisht i mobiluar në menyrë bashkëkohore. Organizimi i tij është; një sallon dhe kuzhinë së bashku, dy dhoma gjumi, një tualet dhe verandë. Punimet në të, si; parketi, dritaret dopio xham me grila dhe mobiliet janë cilësore. Apartamenti ndodhet në katin e nentë dhe ka ndriçim të bollshëm gjatë gjithë ditës. Çmimi për shitje është 99.000 Euro i negociueshëm dhe Çmimi për qira është 350 Euro i negociueshëm. Apartamenti është në proces hipotekimi.

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency