Përshkrimi
Sip. Totale:

160 m2

Sip. e brëndshme:

160 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

Jepet me qera papafingo e mobiluar shume mire cdo gje e re,organizuar ne dy dhoma gjumi,dy tualete,dy ballkone,koridor dhe nje super verand fantastike,me 4 orjentime jug-lindje-veri-perendim,me kondicioner multi split ne te gjithe apartamentin,tualete me dritare ka dhe poste parkimi te lira,ndodhet ne rezidenc 4 kateshe(avanatazh per personat qe kane frike nga termeti) ndodhet ne zone te qete,me roje shetitore hapesira te gjelberta,vende qendrimi dhe pushimi,ashensori zebret ne -1 eshte i madh dhe i ri.Ka pamje nga mali Dajtit nga pjesa e shetitores,ndodhet afer autostrades,spitaleve,aeroportit,shkollave private,unazes se madhe.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM