Përshkrimi
Sip. Totale:

58 m2

Sip. e brëndshme:

58 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

Shitet apartament me siperfaqe totale 58m2,ndodhet ne katin e 7 me ashensor ,organizuar ne nje dhome gjumi,nje sallon,nje ballkone,nje tualete,nje koridor.Prona eshte me dokumenta te rregullta,me hipoteke.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM