Përshkrimi
Sip. Totale:

250 m2

Sip. e brëndshme:

250 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

Shitet papafingo e investuar ne detaje,me sistem kondiconimi multi split,e patinuar,punime gipsi,ndriçim led,organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,dy tualete,dy koridore dhe nje super verand.Prona eshte me dokumenta te rregullta,me hipoteke.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Powered by BSP Real Estate CRM