Përshkrimi
Sip. Totale:

0 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Shitet vile me 2 kate dhe me oborr,vila eshte e re dhe e investuar,ka nje organizmim te mire salloni eshte me vete dhomat e gjumit me vete,oborri eshte i mbjell me peme limon,portokalle,lule ka vend per te parkuar makinen.Vila eshte me dokumenta te rregulta.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Powered by BSP Real Estate CRM