Përshkrimi
Sip. Totale:

6 m2

Sip. e brëndshme:

6 m2

Shitet 5.500m2 truall per ndertim,ndodhet ne ane te rruges dhe ka pamje fantastike nga liqeni i kasharit,eshte i pershtatshem per vila,eshte nje zone e qete dhe me ajer te paster larg zhurmave te qytetit,prona eshte me dokumenta te rregullta.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM