Përshkrimi
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brëndshme:

100 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar shume mire, ndodhet afer qendres se Tiranes.Organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,koridor,dy tualete,ka dhe post parkimi.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM