Përshkrimi
Sip. Totale:

140 m2

Sip. e brëndshme:

140 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

4

Jepen me qera 2 apartamente 1+1 bosh,jepen me qera te ndara ose bashke.Organizuar ne 4 dhoma,dy tualete,3 koridore, ballkon dhe verand.Jane te pershtatshme per aktivitet ose banim.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM