Përshkrimi
Sip. Totale:

105 m2

Sip. e brëndshme:

98 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar kati 4 me ashensor,me parket,dopio xham,me nje tualet,nje koridore,me diell dhe pamje, shum e mire qe e kap dielli gjate gjithe dites,Apartamenti ka te perfshire ne cmim dhe nje post parkimi.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM