Përshkrimi
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brëndshme:

110 m2

Dhoma:

1

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

4

Jepet me qera apartament 3+1 bosh kati 2 me ashensor,me parket,dopio xham,me dy tualete,dy koridore,me diell dhe pamje, e pershtatshme per biznes si zyra qendre estetike ose banim.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Powered by BSP Real Estate CRM