Përshkrimi
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brëndshme:

80 m2

Jepet me qera dyqan me siperfaqe totale 80m2,kati i pare,me verand e pershtatshme per aktivitete te ndryshme.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM