Përshkrimi
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brëndshme:

75 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

Jepet me qera apartament 1+1i mobiluar ,i organizuar ne nje sallon, nje dhome gjumi,koridor,ballkon dhe nje tualet.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM