Përshkrimi
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brëndshme:

95 m2

Shitet dyqan me siperfaqe 95m2,ndodhet ne katin perdhe dhe eshte me hipoteke, ,.Çmimi i diskutushem.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM