Përshkrimi
Sip. Totale:

40 m2

Sip. e brëndshme:

40 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

Jepet me qera parukeri ne aktivitet prej 10 vitesh pune,parukeria ka stil modern dhe bashkekohor cdo gje e re,jepet me qera bashke me paisjet,ndodhet ne ane te rruges.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM