Përshkrimi
Sip. Totale:

0 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Dhoma:

3

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

4

Jepet me Qera Apartament 3+1 bosh ose i mobiluar,ne varesi te kerkeses,organizuar ne 3 dhoma gjumi,nje sallon,dy tualete,nje ballkon,kati 2 me ashensor,ka dhe parkim por nuk eshte i detyrushem,apartamenti ka punime ekstra me parekt, dopio xham,grila,punime gipsi me spote,i pershtatshem per banim,zyra,qender estetike etj Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM