Përshkrimi
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brëndshme:

100 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar shume mire,nodhet ne katin e 7 me ashensor,organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,nje tualet,nje ballkon,apartamenti eshte me diell dhe pamje.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM