Përshkrimi
Sip. Totale:

65 m2

Sip. e brëndshme:

65 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar, kati 2, siper qendres tregetare Kristal Center,e organizuar ne koridor,sallon,tualet,dhome gjumi,verand,e pershtatshme per dy persona,ndodhet afer qendres dhe afer liqenit artificial.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM