Përshkrimi
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brëndshme:

60 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

Jepet me qera kati pare i nje vile,organizuar ne 1+1 me oborr,ndodhet tek blloku i vilave selite zona komuna e parisit,e pershtatshme per 2 persona.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM