Përshkrimi
Sip. Totale:

360 m2

Sip. e brëndshme:

360 m2

Dhoma:

1

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

2

Jepet me qera ambient me siperfaqe totale 260m2 kati 1 dhe 100m2 kati -1 eshte i pershtatshme per aktivitete te ndryshme,ndodhet ne lagje ka akses nga kembesoret dhe makinat.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM