Përshkrimi
Sip. Totale:

101 m2

Sip. e brëndshme:

101 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 101m2,kati 3,me hipoteke shitet e mobiluar,organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,dy tualete,nje koridor,dhe dy tualete,ndodhet afer rruges kryesore dhe eshte afer mbikalimit.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM