Përshkrimi
Sip. Totale:

m2

Sip. e brëndshme:

67 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe totale 67m2,me parket,dopi xham,apartament i ri,nodhet ne rezidenc 4-5 kateshe.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM