PĂ«rshkrimi
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brëndshme:

120 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

13 Mar 2023, 14:26 Nertila Nertila Pellumbi 7 Aug 2023, 12:07 Nertila Nertila Nertila Nertila Pellumbi 7 Aug 2023, 12:36 Nertila Nertila Pellumbi 9 Aug 2023, 09:39 You sent 21 Aug 2023, 13:05 Nertila Nertila Pellumbi 28 Aug 2023, 09:54 Nertila Nertila Pellumbi You sent 28 Aug 2023, 15:32 You sent Mon 10:25 Nertila Nertila Pellumbi đź”»SHITJE/QERA: Lokale ne Aktivitiet,ambinet me siperfaqe 1000m2 eshte nje investim i miremenduar ne detaje,eshte projektuar ne nje koncept modern dhe praktik i pershtatur per te gjitha moshat per femije dhe te rritur eshte hapesira e barit ku mund te konsumohet pije,kafe,organizohen party,ditelindje,festa te ndryshme, si dhe hapesira e femijeve per te luajtur ose organizuar diltindje festa per femije me animator te ndryshem,hapesira e madhe e bene te jete nje ambint unik dhe i pershtatshem per plotesimin e nevojave te komunitetit te lagjes eshte nje ambinet i rehatshem dhe per tu punesuar. Lidhjet me rruget kryesore dhe transportin publik e bejne kete ambinet edhe me te favorshem per lagjen. Mon 15:42 Nertila Nertila Pellumbi 10:24 Nertila Nertila Pellumbi Nertila Nertila Pellumbi Jepet me qera apartament 2+1,me siperfaqe 120m2,kati 35 me ashensor.Organizuar ne nje sallon,2 dhoma gjumi,1 koridor,dy tualete,nje ballkon.Ndodhet afer qendres Kristal Center dhe afer Liqenit Artificial,nje nga zonat me te preferuara,ku i ploteson te gjitha kerkesat e komunitetit si Shkolla,Kopshte,Transport Publik,Markete,Lokale etj.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM