Përshkrimi
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brëndshme:

100 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete me dritare, Bosh,ndodhet ne Astir te kompleksi Vila l 2.Apartamenti ka dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency