Përshkrimi
Sip. Totale:

98 m2

Sip. e brëndshme:

98 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete me dritare, i mobiluar ,ndodhet ne Astir te kompleksi Klensi .Apartamenti ka dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM