Përshkrimi
Sip. Totale:

98 m2

Sip. e brëndshme:

98 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

KATI:

3

Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete me dritare, i mobiluar shume mire,ndodhet ne Astir te kompleksi Green City.Apartamenti ka dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency