Përshkrimi
Sip. Totale:

122 m2

Sip. e brëndshme:

122 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

4

Në zonën e Unazës së Re shitet apartament i organizuar në: Dy dhoma gjumi secila e mobiluar, me akses në ballkon dhe me kondicioner Një sallon ndenje i mobiluar dhe me kondicioner /Inverter plus dhe kuzhina e pajisur me pajisje elektronike nga markat më të njohura. Gjithashtu apartamenti ka korridor dhe dy ballkon të bollshëm dhe dy tualete. . Ndodhet në katin e 4-të banimi nga 8 që ka gjithë pallati. Me ashensor. Drejtimi në Jug. Apartamenti ka hipoteke! Për çdo informacion rreth pronës apo vizitë në të na kontaktoni tani!

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM