Përshkrimi
Sip. Totale:

45 m2

Sip. e brëndshme:

50 m2

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar shume mire,mobiljet jane te reja dhe apartamenti i ri i pa banuar me pare ,organizuar ne nje sallon,kuzhine,nje dhome gjumi,koridor,tualet,pallat i ri.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency