Përshkrimi
Sip. Totale:

111 m2

Sip. e brëndshme:

98 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

Shitet apartamenti 2+1+2 tualete, i mobiluar e organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,koridor,2 tualete, eshte ne proçes hipoteke.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency