Përshkrimi
Sip. Totale:

26 m2

Sip. e brëndshme:

26 m2

Tualet:

1

Shitet dyqani me siperfaqe 26 m2,me hipoteke,Kati i pare,ne yzberisht,i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si berberand,estetik etj..Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency