Përshkrimi
Sip. Totale:

55 m2

Sip. e brëndshme:

55 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

Jepet me qera Apartament 1+1 ne zonen e Astirit ,Vila L 2, me siperfaqe 55 m2. Apartamenti ndodhet ne katin 6, pozicioni jugperendim. Eshte i mireorganizuar ne korridor qe te shperndan ne sallon dhe ne dhomen e fjetjes , 1 ballkon i pozicionuar ne sallon dhe nje tualet . Apartamenti eshte i ndricuar nga 2 dritare ne dhomen e gjumit dhe nga llozha dhe 1 dritare ne sallon. Eshte investuar ne hidrosanitare inkaso, si dhe pllaka te cilesise se larte imitim mermer, dyer druri te bardha. Mobilimi me arkitekt me brandet me te njohura elektroshtepiake. Punimet ne fasade te cilesise se larte , sistem termoizolimi .Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM