Përshkrimi
Sip. Totale:

150 m2

Sip. e brëndshme:

150 m2

Shitet Shtepi private me sip 150 m2 truall dhe 60m2 ndertim me dy kate,ndodhet ne fshatin Mangull.Me dokumenta te rregullta.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM