Përshkrimi
Sip. Totale:

42 m2

Sip. e brëndshme:

42 m2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

1

Shitet dyqan me siperfaqe totale 42 m2,kati 3 me hipoteke,ndodhet ne ane ter ruges kryesoe ka akses nga kembesoret dhe makinat,aktualishte eshte i dhene me qera per zyra dhe ndodhet afer RTSH.Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency