Përshkrimi
Sip. Totale:

m2

Sip. e brëndshme:

m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar shume mire,ç'do gje e re,organizuar ne nje sallon,kuzhine,dy dhoma gjumi,koridor,tualet,ballkone,kati 7 me ashensor.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency