Përshkrimi
Sip. Totale:

m2

Sip. e brëndshme:

m2

Dhoma:

3

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

4

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar ,organizuar ne nje sallon,kuzhine,tre dhoma gjumi,koridor,tualet,ballkone,pallat i ri me ashensor.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM