Përshkrimi
Sip. Totale:

0 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

Shitet apartament 2+1 bosh ,organizuar ne nje sallon,kuzhine,dy dhoma gjumi,koridor,tualet,ballkone,kati 7 me ashensor,pallat i ri dhe i banushem.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM