Përshkrimi
Sip. Totale:

150 m2

Sip. e brëndshme:

161 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

KATI:

7

Shitet apartamenti 2+1+2 tualete, pjeserisht e mobiluar e organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,koridor,2 tualete me siperfaqe 111m2+25 m2 verande,me hipoteke dhe me pamje nga rruga kryesore ndodhet ne rreshtin e pare te pallateve.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM