Përshkrimi
Sip. Totale:

200 m2

Sip. e brëndshme:

200 m2

Jepet me qera Lokal me siperfaqe 100m2 dhe 100m verand(pa pages).Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency