Përshkrimi
Sip. Totale:

330 m2

Sip. e brëndshme:

330 m2

Tualet:

3

Nr. Dhomave:

1

Jepet me qera restorant me siperfaqe ambjenti 330m2,eshte i investuar me stil modern dhe bashkekohor.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Powered by BSP Real Estate CRM