Përshkrimi
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brëndshme:

100 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar,organizuar ne nje sallon,kuzhine,dy dhoma gjumi,koridor,tualet,ballkone,kati 8 me ashensor.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM