Përshkrimi
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brëndshme:

80 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

Jepet me qera apartament 1+1,organizuar ne nje sallon,nje dhome gjumi,tualet dhe ballkon,ndodhet ne katin e 4 me ashensor,e pershtatshme per zyra dhe per banim bosh vetem me kuzhinen.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ne ane te rruges. Për çdo informacion rreth pronës apo vizitë na kontaktoni tani!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency