Përshkrimi
Sip. Totale:

m2

Sip. e brëndshme:

128 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar shume mire,kati 7 me ashensor,me pamje nga qyteti i Tiranes,rreshti pare i pallateve,preferohen familjar dhe 6 muaj paradhenie.Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency