Përshkrimi
Sip. Totale:

0 m2

Sip. e brëndshme:

120 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 120 m2,kati 2,apartamenti shitet i mobiluar dhe eshte me hipoteke.Mundesi shitje dhe me kredi.Per me shume informacion mos hezitoni te na konraktoni!

Powered by BSP Real Estate CRM