Përshkrimi
Sip. Totale:

m2

Sip. e brëndshme:

m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe totale 70m2,kati 8 i fundit me ashensor, apartamenti eshte me hipoteke dhe shitet i mobiluar.Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency