Përshkrimi
Sip. Totale:

0 m2

Sip. e brëndshme:

70 m2

Shitet ose jepet me qera dyqan me siperfaqe 70m2,me hipoteke,kati 2,ndodhet ne rruge kryesore ka akses nga makinat dhe kembesoret. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme.Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

Powered by BSP Real Estate CRM