Përshkrimi
Sip. Totale:

150 m2

Sip. e brëndshme:

150 m2

Nr. Dhomave:

3

Shitet biznesi ne aktivitet zgare me ushqime tradicionale,nuk shitet dyqani vetem biznesi,ndodhet ne ane te rruges ka akses nga kembesoret dhe makinat.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency